fbpx

Knižní kluby s facilitací.

CO KDYŽ NEMUSÍTE BÝT NA VŠE SAMI? 

ACCESS knihy jsou cenným zdrojem informací, obsahují velké množství nástrojů a uvědomění, která, když zavedeme do našich životů, není možné, aby neproběhla změna. Navíc jsou velmi jednoduché a hravé. Často si je přečteme, ale do života je nezavedeme. Nebo je „zkusíme“ a když se pár dní vše nezmění, tak na ně zapomeneme. Nedáme jim prostor udělat svou práci. 

Ve skupině a s podporou nejen, že vydržíme v jejich používání tak dlouho až se jimi staneme, až se stanou naší novou realitou. Společné sdílení nám otevře ještě větší uvědomění, více otázek, více aha momentů než když si sami čtete knihu. Facilitace probíhají přes zoom, máte možnost klást otázky, komunikovat se mnou. Z každého zoomu bude záznam.

Přidejte se ke skupině Na vlně bohatství života a žítí s Lucií Haškovou, CF na těchto pár večerů, kde společně prozkoumáme konkrétní nástroje na změnu finanční reality. Těšíme se na vás. 

Peníze nejsou problém, ty jsi. 

Kniha Garyho Douglase a Dr.Daina Heera vznikla po úžasném kurzu, který dělali v Austrálii před mnoha lety. Tyto účinné nástroje již změnily finanční realitu statisíců lidí, kteří je do svých životů zavedli. 

🤣 Možná jste Access nástroje na tvorbu jiné finanční reality ještě nezačali používat. Nejsou úplně sexy. 
😴 Možná už jste některé zavedli do svých životů, ale změna se zatím nedostavila. 
🙉 Možná vás peníze vůbec nezajímají a proto je třeba nemáte.
 
6 online setkání 30-45 minut s facilitací za cenu 2.900,- Kč 
Vždy neděle a středa. Termíny 12.5. / 15.5. / 19.5. / 22.5. / 26.5. / 29.5. od 19:30

Radostně z dluhů

Kniha Simone Milasas, která se úspěšně vyhýbala používání Access nástrojů na tvorbu finanční hojnosti. Když se do nich obula, vytvořila nejen obrovskou hojnost, ale hlavně konečně začala tvořit byznys, který ji naplňuje, který obohacuje i druhé.
 
🤣 Nemusíte být v dluzích, abyste se mohli pustit do praktických nástrojů Simone Milasas, které si brzy oblíbíte.
🤣 Tohle bude jízda, kde se potkáte se svým nekomfortem a posunete ho ne za hranici, ale začnete si ho konečně užívat. 
 
8 online setkání 30-45 minut s facilitací za cenu 3.900,- Kč 
 
Vždy pondělí, čtvrtek, neděle. Termíny 10.6. / 13.6. / 16.6. / 17.6. / 20.6. / 23.6. / 27.6. / 30.6. od 19:30

Access kurzy facilituji už 7 let.

Access nástrojům na tvorbu finanční hojnosti jsem odolávala velmi dlouho. Jaké bylo moje překvapení, když jsem je začala používat, jak rychle se začaly věci měnit. To i přesto, že jsem více nepotřebovala.

Co když nemusíte potřebovat víc, abyste si mohli víc vybrat? Gary Douglas říká, peníze mění reality lidí. Přejete si mít možnost změnit svou realitu, kdykoli se vám zachce? Pak doporučuji se podívat na energii, kterou kolem peněz máte.

Potkáme se na jedné, druhé a nebo obou sériích a pohneme energií ohledně peněz. Máte otázky? Napište mi na spolu@luciehaskova.cz

Do té doby mějte krásné dny a užívejte si život.

Lucka 

@Lucie Hašková 2024

VOP