fbpx
Na vlně hojnosti 1200 x 600 px (1200 x 400 px)

Je čas začít žít bohatý život pro sebe a podle sebe?

3měsíční online program, který změní nejen vaši finanční realitu, ale i celý život.

NA VLNĚ HOJNOSTI, TVORBY, ŽIVOTA A ŽITÍ s Lucií Haškovou, CF

Program budu znovu otvírat na jaře roku 2025

Moc ráda bys žila a tvořila naplněný život, ale nevíš jak na to?

Víš, že víc je tady možné, vnímáš, že druhým se hojnost daří, jen ty ne a ne přijít na to, jak to udělat, abys měla klid, jistotu i relax?

Prošla jsi už mnoha kurzy osobního rozvoje, kurzy na tvorbu jiné finanční reality, možná už roky používáš nástroje Access Consciousness, na mnoho oblastí života ti fungují a tady, jak přijde na peníze, hojnost, přijímání, vybírat si pro sebe, myslet na sebe a dávat se na první místo, tak se tvoje tělo stáhne, mysl se vaří a ty jsi jak kdyby tě zabetonovali?

Život ti protéká mezi prsty, honíš se, makáš a přitom výsledky se nedostavují. Každý leden si říkáš, že letos už to bude jinak, každý prosinec zjistíš, že se příliš nezměnilo. Možná něco se už podařilo, ale jde to ztuha. Roky utíkají a ty víš, že když něco teď neuděláš, budeš za pár měsíců nebo let ve stejné situaci, jen o něco starší? 

 

Co když to není až tak složité, když víš jak na to?

Je úplně jedno, v jaké životní nebo finanční situaci jsi. Je to vždy jen startovací čára k většímu životu. Teda pokud vůbec toužíš po více, po rozvoji, poznání, větším životě svém i svých blízkých. Možná se ptáš, kde začít. 

Tři klíčové věci, které dokáží pohnout tvým životem

Možná se to zdá složité a nepředstavitelné, přitom změnit energii ohledně peněz je velmi jednoduché. 

Dostatek a nedostatek je pouze náš úhel pohledu. Někteří lidé mají mnohem víc než vy a cítí nedostatek, někteří méně a naopak cítí dostatek. Na vašem pocitu v tomto případě velmi záleží. Vesmír nerozumí slovům, Vesmír vše kolem nás naviguje z pohledu energie. Jakou energií jste, toho ve svém životě uvidíte brzy více. NA VÁS ZÁLEŽÍ. Pokud vy nezměníte svou energii, prostor, ze kterého fungujete, nic ve vašem životě se nemůže změnit. Asi si říkáte, tobě se to říká. Není možné vám předat svou zkušenost. Co ale mohu udělat a co plánuji udělat je, umožnit vám zažít svou vlastní zkušenost. Pokud mi dáte tu možnost.

Jakmile ti to jednou dojde, když zažiješ, jak se změnou tvého přístupu, změnou energie změní realita kolem tebe, už nebudeš chtít jinak. Budeš toužit prozkoumat více.  

Dej si ještě letos závazek, že budeš dělat věci jinak.

Co kdyby změna nemusela být komplikovaná a bolestivá?

Co kdyby to mohlo být opravdu snadné …

Zní to příliš lákavě na to, aby to byla pravda? HOJNOST existuje pro KAŽDÉHO. Jen je třeba ji přijmout a uvítat ve svém životě.

Představuji ti JARO NA VLNĚ BOHATSTVÍ

Jedinečný 3měsíční program poskytující nejen kouzelné nástroje tvorby jiné finanční reality, ale i každodenní podporu při jejich implementaci do života. Doslova získáš mé vedení a podporu na 3 měsíce.

V programu získáš nejen nástroje pro tvorbu jiné finanční reality, život, ale i návody, příklady ze života a otázky a cvičení, na kterých si uvědomíš svá omezení a následně získáš i postup, jak to změnit a podporu při procesu změny.

Program budu znovu otvírat na jaře roku 2025

Ahoj. Jmenuji se Lucka

Nepřišla jsem na svět do bohaté rodiny, avšak dnes mohu říci, že jsem bohatá. Ve skutečnosti nejbohatší ve své rozsáhlé rodině – z hlediska majetku a financí, ale hlavně způsobem, jakým žiji svůj život. Ale to dříve nebylo. 

Ve svých 45 letech jsem si uvědomila, že jsem celý svůj život tvrdě pracovala jen proto, abych měla střechu nad hlavou, co jíst a občas si mohla dovolit trochu cestování nebo kurzy. Předtím jsem to brala jako normální – všichni kolem mě to tak žili a já jsem se vždy zdála být o krok napřed ve srovnání s ostatními. Znáte to, trochu lépe, ale hlavně ať ne moc. 🤣 Neuměla jsem přijímat a měla jsem spoustu předsudků ohledně peněz, života bohatých lidí – musela jsem si to zasloužit, abych mohla mít něco a hlavně dávat a přispívat druhým. Ale kde jsem byla já?

Teprve s Access nástroji jsem začala ve svém životě vše měnit a dnes žiji život, který jsem si v roce 2017 ani nedokázala představit, natož pomyslet, že by to bylo možné. 

Před sedmi lety jsem objevila metodu Access Consciousness. Tehdy jsem byla dva roky na podpoře a můj stav účtu byl -150 000 Kč a úzkostlivě jsem hledala způsob, jak si vydělat deset tisíc korun měsíčně, abych nemusela znovu nastoupit do zaměstnání. Nikdy předtím jsem nepodnikala. Měla jsem spoustu předsudků ohledně peněz, hojnosti, bohatství a podnikání. S takovýmto myšlenkovým postojem bylo téměř nemožné dosáhnout jiného životního stylu.

Postupně jsem zařadila do svého života snad všechny nástroje na tvorbu finanční nezávislosti a zvětšení přijímáni. Každý z nich jsem vyzkoušela mnohokrát ve svém životě v nespočet situacích a DNES VÍM, jak se cítí energie možností, energie bohatství, energie naplněného života, protože vaše tělo cítí a právě díky energii víte, co můžete brzy uvítat ve své realitě. VŠE JE O ENERGII.

Otázka je, jak se do ni dostat? Na to přeci máme ty nástroje. Je třeba je praktikovat, naučit se rozpoznat energii, kterou zrovna jste a dál ji zvětšovat. Pak není třeba ani tolik dělat.  

Když jsem to dokázala já, zvládneš to taky!  Povedu tě. Lucka ❤️

Trvá to déle než několik týdnů přenastavit programy, ze kterých fungujeme a ukotvit se v nové realitě.

Programy jsou má specialita, oblíbila jsem si je pro jejich efektivitu, formou programu snáze získáš
  • Nový návyk díky každodennímu uvědomování si a zavádění nových postupů.
  • 3měsíční podporu mou i skupiny účastníků programu, prostě na to nejsi sama.
  • Vzájemné sdílení, motivace a podpora. 

MÝMI PROGRAMY už prošly stovky lidí

Co o mých programech říkají

Jsem vděčná za každou referenci, tak často mi píšete, co vše se změnilo ve vašich životech, v rámci programů sdílíte svá uvědomění a zkušenosti. Já pro samou tvorbu spoustu z těchto zpětných vazeb někde založím a nemám je k dispozici, když bych potřebovala. Mám vás ale všechny v srdci. Tak aspoň některé z nich.

Tak jsem se zamyslela jaký byl můj život před rokem a jaký je dnes. Před rokem jsem si myslela, že můj život je báječný. Dnes vím, že to byl jen střípek, toho co žijí dnes. Změnil se můj partner, změnili se zaměstnanci, změnil se vztah s dcerami. Každý den vyslovuji slovo vděčnost. Méně pracuji a mám víc peněz. Učím se komunikoval s tělem to je nyní můj velký cíl.

Lenka
Lenka

Mega tvůrkyně zázraků

Mě se překopal celý život o mnoho procent. Od února už je ze mě podnikatelka, nebojím se výzev, nebojím se říci si o peníze za odvedenou práci v dostatečné výši a pracuji polovinu času s mega lehkostí, s manželem jsme ve společné řeči za jeden názor a to bez tlaku JSEM MOC VDĚČNÁ ZA TO, CO NYNÍ TVOŘÍM a jakou lehkost mám pro to co je kolem mě DÍKY.

Laďka
Laďka

Bývalá zachránkyně lidstva

Za chvíli to bude rok, co jsme se tu potkaly poprvé ... a uteklo to jako voda. Pro mne to vytvořilo mnoho. Díky za vás. Za Lucku. Za sebe. Za vše kolem. Ty bláho. Můj život je tak jinej, než před rokem. Jsem mnohem víc vyrovnaná. Postupně si plním sny. Vše se zlepšuje a nabírá obrátky. Wau a to je teprve začátek, Jak se tohle zlepší?

hermi
Hermína

Boží žena z loňského programu

Ahojda, trochu se zpožděním, ale přeci 😉... taky chci Lucce poděkovat za program a spoustu energie, kterou nám věnovala. Díky i ostatním za vzájemnou podporu a sdílení 🙂 Zjistila jsem, že už nechci zachraňovat všechny z mého okolí, že už jim nechci dělat servis, že mám mnohem větší dovolení pro sebe i pro druhé. Mnoho dalšího se mění. Díky.

Klára
Klára

Žena na cestě za svými sny

Za rok ode dneška můžeš být stále tam, kde právě jsi. Nebo můžete žít svůj sen.

Nikdy nebyla lepší doba než teď. Tohle je tvůj okamžik. Je čas udělat akci, krok pro sebe, svůj život?

Hodnota Access nástrojů, hodnota mého podání i mé podpory je mnohem vyšší, než cena tvé investice. Věřím, že možné je všechno. Po třech společných měsících uvěříš taky.

Program budu znovu otvírat na jaře roku 2025

@Lucie Hašková 2024

VOP