fbpx
3DW Hojnost

3denní WORKSHOP zdarma

29. - 31.3.2024 vždy od 18:00

JSTE OCHOTNI VZDÁT SE SVÝCH OMEZENÍ, NÁZORŮ A ÚHLŮ POHLEDŮ, ABY HOJNOST A VŠE, PO ČEM TOUŽÍTE MOHLA DORAZIT DO VAŠICH ŽIVOTŮ?

Tento 3denní workshop ZDARMA je určen vám všem, kteří víte, že je možné dosáhnout více, že pro vás existuje větší hojnost, větší život a vše, po čem toužíte. Možná si stále nejste jisti, jak se k tomu dostat. Jelikož „JAK“ nefunguje. Přestaňte se tím zabývat a zaměřte se na to, co blokuje tok energie hojnosti ve vašem životě.

Hojnost je přirozenou součástí našich životů. Pokud nemáte hojnost v životě, museli jste ji něčím zastavit a stále ji zastavujete. Blokovat přirozený tok energie hojnosti je docela náročné, je mnohem jednodušší ji přijímat než jí odolávat. Od koho jsme se to měli naučit, když lidi kolem nás to neovládají? Jste ochotni být těmi prvními? Ukázat světu kolem, že to jde?

Co se naučíte na tomto workshopu

Možná se to zdá složité a nepředstavitelné, přitom změnit energii ohledně peněz je velmi jednoduché. 

Tento workshop je pro vás vhodný, pokud:

Jen na co jste ochotni se podívat, můžete změnit. Potkávám mnoho lidí, kteří by rádi změnili svou finanční situaci, ale ve skutečnosti nejsou ochotni se na ni podívat, o peníze se zajímat, mít je ve svém životě a dát jim pozornost. Mají názor, že kdyby peníze nebyly, vše by bylo jednodušší. S tímto přístupem se jim peníze a hojnost vyhýbá obloukem. 

Hojnost je možná i pro vás.

Před sedmi lety jsem objevila metodu Access Consciousness. Tehdy jsem byla dva roky na podpoře a můj stav účtu byl -150.000 Kč a úzkostlivě jsem hledala způsob, jak si vydělat deset tisíc korun měsíčně, abych nemusela znovu nastoupit do zaměstnání. Nikdy předtím jsem nepodnikala. Měla jsem spoustu předsudků ohledně peněz, hojnosti, bohatství a podnikání. S takovýmto myšlenkovým postojem bylo téměř nemožné dosáhnout jiného životního stylu.

Postupně jsem začala využívat nástroje Access Consciousness a pozorovala změny ve svých názorech, nastaveních a energii ohledně peněz a mé příjmy začaly růst o desítky až stovky %. Tyto nástroje mě skvěle podpořily v situacích, kdy bylo nutné udělat jiné volby, vyjít ze své komfortní zóny a překročit hranice, za kterými se nachází vše, po čem toužíme.

Když jsem to dokázala já, zvládneš to taky! Ukážu ti, co jsem já používala.

Lucka ❤️

Jak budou workshopy probíhat?

Všechny workshopy budou na zoomu a zároveň budete mít možnost si je znovu poslechnout ve FB skupině, kde bude probíhat sdílení, uvědomění a také budu odpovídat na vaše případné otázky. Záznamy budou ve FB skupině k dispozici týden. Můžete se k nim vracet. 

Po přihlášení na workshopy vás vyzvu, abyste se do FB skupiny přidali už teď. Udělejte to. Zajistíte si tak snadný přístup jak k programu před workshopem, tak k odkazům na vysílání, tak k záznamům. E-maily často padají do spamů, ve FB skupině vám nic neunikne. Už nyní si poznačte do kalendáře termíny workshopů. Přijďte živě, získáte víc. 

STARTUJEME 29.3. v 18:00 a pak každý další den vždy v 18:00

21 dní ke změně (12)

01 DEN

Objevíte, jakými názory a přesvědčeními si každý den zastavujete hojnost ve svém životě. Získáte nástroje, kterými tyto úhly pohledu snadno otočíte a tím i tok hojnosti.

21 dní ke změně (12)

02 DEN

Vyprázdnit svou mysl od omezujících programů a přesvědčení mnohdy nestačí. Podíváme na to, jak s lehkostí tvořit jinak a ještě zvýšit energii hojnosti ve svém životě.

21 dní ke změně (12)

03 DEN

Nekonečná bytost peníze nepotřebuje, ale tělo ano. Začleníme své tělo do tvorby hojnosti. Ono si přeci užívá nové šaty, šperky, bydlení, zážitky a rádo přispěje.

Znáte někoho, komu by se tento workshop líbil? Někoho, kdo by ho potřeboval? Někoho, komu byste o něm rádi řekli a pozvali ho?

Sdílejte přes facebook, e-mail, whatsapp nebo telegram tím, že kliknete na ikonu níže.

Děkuji, Lucka  

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

@Lucie Hašková 2024

VOP