fbpx

Investiční příležitost nákupu apartmánů u Máchova jezera

Nabízíme k prodeji nové byty v kompletně nově zrekonstruovaném domě v atraktivní rekreační lokalitě ve Starých Splavech u Máchova jezera. Dům se nachází v klidné chatové oblasti Pod Borným, blízko lesů a přírody, 10min pěšky od jezera. Vhodné i k celoročnímu bydlení. Každý z apartmánu má vlastní el. vytápění a ohřev vody, TV+DATA skrze centrální anténu na domě, skladovací prostor, terasu, a parkovací stání před domem. V domě je celkem 7 bytových jednotek. V ceně každé jednotky je podíl 1/7 na kompletně vybaveném Wellness klubu(Sauna, vířivá vana, ochlazovací bazének, sprchy s ochlazovacím vědrem, WC, kuchyňka, vestavený audio sytém, podlahové vytápění, rekuperační jednotka, venkovní krytá terasa), který je všem majitelům k dispozici k užívání.

Byty jsou vhodné jak k rekreaci nebo trvalému bydlení, tak díky atraktivní lokalitě i jako zajímavá investiční příležitost. Je zde možnost spolupráce s lokální firmou za účelem kompletní správy pronájmu nemovitostí.

Mezonet apartmán 73m²

Mezonetový apartmán o velikosti 3+kk 73m² + 10m² Balkón.

Apartmán 31m²

Apartmán o velikost 1+kk 31m² + 4m² venkovní terasa před domem.

Apartmán 63m²

Apartmán o velikost 3+kk 63m² + 32m² venkovní terasa před domem.

U Máchova jezera máme ještě jednu nabídku apartmánů.

Dále máme v nabídce zbrusu nové bytové jednotky v Bytovém domě Máj, který se nachází 2min chůze od hráze ve Starých Splavech. 

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoli dotazy, zavolejte na telefon +420 608 233 483 pan Luboš Vít, majitel objektů.

You Know s.r.o.

Krásná vyhlídka 351, Liberec

IC: 19688385 / lubos.vit@volny.cz